Festiwal Hokeja

ZIMOWA NUTA

ZIMOWA NUTA

Hokejowe obozy zimowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ przypadają na okres poświąteczny oraz sylwester. Nie bez powodu wydarzenie te nazywane jest największym hokejowym sylwestrem w Polsce. Co roku ponad sto zawodników i zawodniczek; w różnym wieku, przyjeżdża do Poznania aby podnosić swoje umiejętności sportowe w doborowym towarzystwie. Podobnie jak w lecie, przed wszystkimi uczestnikami stoi wyzwanie czterech jednostek treningowych dziennie. Między treningami na lodzie i na sali, nasi hokeiści i hokeistki mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z trenerami, na których czerpią masę wiedzy teoretycznej. Przeprowadzana jest wówczas analiza wideo profesjonalnych hokejowych meczów oraz szereg rozmów motywacyjnych, których finałem jest wspólne rozwiązywanie testu psychologicznego. To wszystko prowadzi do stworzenia indywidualnego profilu zawodnika, który każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu obozu. Na wszystkich czeka również solidna dawka atrakcji takich jak kąpiel w termach, lodowe szaleństwo, a przede wszystkim wielka, sylwestrowa dyskoteka na lodzie i wspólna celebracja nowego roku.

0
Zadowolonych Uczestników
0
Z tylu krajów pochodzą Uczestnicy

MAGICZNY SYLWESTER

POZNAŃ

27.12.2023 - 1.01.2024

A. 2008-2011
B. 2012-2013
C. 2014-2017

BAZA TRENINGOWA

Oddział Chwiałka to kompleks sportowo-rekreacyjny położony w samym centrum Poznania, który stanowią: pływalnia kryta, pływalnia letnia, lodowisko i trzy hale sportowe.

BAZA NOCLEGOWA

Hotel Camping Malta – Obiekt położony w samym centrum miasta, w okolicy mety Toru Regatowego Malta. Piękny zielony krajobraz, spokojny klimat i komfortowe warunki.

TRENINGI NA LODZIE

POWERSKATING

STICKHANDLING

SHOOTING

MINIGAMES

TRENINGI PO ZA LODEM

TECHNIKA KIJA

TRENING FUNKCJONALNY

BOKS

JOGA

DODATKOWE NATRAKCJE

DYSKOTEKA NA LODZIE

TERMY MALTAŃSKIE

BOWLING

FLUOPARTY

MUZEUM REGIONALNE

NHL CUP

FESTIWALOWE WARSZTATY

SPOTKANIE Z GOŚCIEM

TAKTYCZNE WIECZORY

WARSZTATY ŻYWIENIOWE

COACHING MOTYWACYJNY

HOKEJOWY QUIZ